| Galerie - Archief - Gastkunstenaars | |
|---|---|
Gastkunstenaars januari en februari 2011 Ineke Jurgens (schilderes) terug naar het archief |
|
| Ineke Jurgens | |
|
|
Eva Beumer
Eva Beumer studeerde in 1985 af aan de Academie Beeldende Kunsten in Utrecht.Daarvoor was ze lange tijd grafisch ontwerper. In haar objecten gebruikt ze organische en grafische elementen in zowel hun figuratieve als abstracte vorm en ze verkent de grenzen tussen abstractie en figuratie. Het materiaal waarin ze werkt varieert van steen maar ook vaak klei gecombineerd met verschillende materialen zoals metaal, hout en papier. Meer en meer houdt zij zich bezig met vergankelijkheid en herinnering. In de serie Silent leaves probeert zij de herinnering aan leven op te roepen "een echo van leven". In december 2009 won zij op de Biennale in Florence een zilveren medaille voor de installatie met Silent Leaves.
|
|
Gonny Fournier
Meestal gebruikt ze de techniek van het fusen als voorbewerking. De nieuwe stukken glas worden vervolgens gevormd of verwerkt met andere materialen zoals metaal, hout of keramiek.
|
|
| terug naar het archief |
|
| naar boven | |


Ineke Jurgens woont in de zomermaanden in Frankrijk en in de wintermaanden in Olst.

Eva Beumer studeerde in 1985 af aan de Academie Beeldende Kunsten in Utrecht.

Gonny Fournier uit De Punt maakt objecten en ramen van glas zowel voor binnen als voor buiten. Hoewel zij zichzelf geen grenzen oplegt wat betreft onderwerp, stijl, kleur, of techniek waardoor het werk heel divers oogt, ligt er meestal dezelfde basis in de onderwerpen; de cirkelgang van het leven: geboorte en dood, en de daar tussen liggende periode van intermenselijk contact, de zoektocht van de mens naar het andere en ook de ellende die men kan meemaken. 